#1 2013-09-19 17:36:59

 Azio

Administrator

Skąd: Nieznane
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 12
WWW

Faq Pytań

Faq pytań czyli częste pytania.

Pytanie: Zjechałem na pobocze, wyłączyłem silnik w  ciężarówce i przyspieszyłem upływ czasu o dobe. Dlaczego dalej jestem niewyspany?

Odpowiedź: By wypocząć na poboczu drogi w ciężarówce skoro nie ma w pobliżu żadnego hotelu musi ona mieć kabinę sypialną S przy nazwach ciężarówek, które można kupić w grze.

http://files.tinypic.pl/i/00447/7wng8yh00zbt.png


Pytanie: Gdzie modyfikuje się posiadane ciężarówki?

Odpowiedź: Modyfikacje dokonuje się w serwisach - po wejściu do takiego, oprócz opcji naprawy pojazdu, powinna być widoczna opcja jego modyfikacji.

Pytanie: Kupiłem nową ciężarówkę ale cały czas siedzę w starej. Co jest grane!?

Odpowiedź: Do nowego tira możesz przesiąść się dopiero wówczas gdy zostanie ona dostarczona do twojej bazy albo parkingu w danym mieście.

Pytanie: Gdzie zatrudnia się kierowców do naszej firmy transportowej?

Odpowiedź: Kierowców spotykamy na parkingach i w hotelach. O ile mamy szczęście po wejściu do jednego z nich pojawi nam się - monit z informacją, że poznaliśmy nowego kierowcę i pytanie czy chcemy go zatrudnić.

Pytanie: Dlaczego nie mogę podpisać kontraktu z żadną firmą?

Odpowiedź: Aby zacząć pracować dla jakiejś kompanii musisz najpierw wykonać dla niej zlecenie, tzn. wcześniej przewieźć dla niej min. 1 ładunek oraz posiadać min. 1 ciężarówkę (poza swoją), a także dodatkową, zakupioną w sklepie i odpowiednią naczepę pozwalającą na przewóz towarów produkowanych przez tą firmę i kierowcę, którego możesz oddelegować do tej roboty. Pamiętaj, iż firmy, którym dostarczałeś mocno uszkodzone ładunki mogą nie zechcieć później z tobą współpracować.

Pytanie: Co to jest ABS, AVI i... BBW?

Odpowiedź: To upgrady dla twoich ciężarówek dostępne na stacjach serwisowych. ABS – wiadomo – Anti-Lock Braking System czyli system antypoślizgowy. Automatic Vehicle Identification (AVI) to urządzonko umożliwiające skontrolowanie wagi ciężarówki/ładunku w punkcie kontroli wagi bez zatrzymywania się w tym miejscu („w locie”). BBW czyli Brake By Wire poprawia skuteczność działania hamulców twojej ciężarówki.

Offline

 

Toplisty

TOPLISTA

Administracja


Azio azio.s@onet.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlemania.pun.pl www.bakusfera.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl